بعد از اولین نصب فلاتر روی سیستم، حتما با استفاده از دستور Flutter Doctor از مشکلات احتمالی آگاه شوید.

خبر ویژه!!!

برگزاری کلاس آموزشی آنلاین فلاتر جلسه اول سه‌شنبه 1402/07/25 ساعت ۹ شب

موضوع: بررسی کلی و مباحث اولیه و نصب و راه اندازی فلاتر

ایدی تلگرام: myflutter_support@

درباره ما

درباره تخصص تیم MyFlutter بیشتر بدانید!

 

مای فلاتر یکی از پروژه‌های تیم ترناو است. این وبسایت در جهت آسان سازی مسیر یادگیری فلاتر تاسیس شده است. همچنین ما قصد داریم تا ابزارهایی را ارائه کنیم که کار با فلاتر برای شما آسان‌تر شود. تیم ما همچنان در حال تلاش برای افزدون ابزارها و آموزش‌های مختلف در وبسایت می‌باشد.

تیم ما در حوزه‌های زیر فعال می‌باشد:

 

 

Front-End

ما تجربه طراحی انواع پنل‌های مدیریتی با Angular را داریم. همچنین برای فرانت وبسایت‌ها از React و Vue.js استفاده می‌کنیم.

 

 

Back-end

در بک‌اند از Laravel و PHP استفاده می‌کنیم. البته بنابه نیاز گاهی از زبان‌های GO و Node.js نیز استفاده می‌کنیم. همچنین برای دیتابیس‌های مورد استفاده در بک‌اند توانایی پیاده سازی دیتابیس‌های SQL و NoSQL را داریم.

 

 

Mobile Application

در ابتدا کار در حوزه موبایل را با جاوا شروع کردیم و فقط توانایی پشتیبانی اندروید را داشتیم. اما با معرفی فلاتر، بلافاصله فلاتر را آموختیم و اکنون توانایی پیاده‌سازی انواع پروژه‌های موبایلی با فلاتر را دارا هستیم. و بدون هیچ مشکلی می‌توانیم خروجی اندروید و ios را در مارکت‌ها منتشر کنیم. همچنین با توجه به قدرت فلاتر در حوزه وب می‌توانیم خروجی وب(PWA) را نیز به شما تحویل دهیم. در نهایت بعد از دولوپ تمام روال انتشار در مارکت‌های خارجی و ایرانی را برای شما انجام می‌دهیم.

 

 

UI/UX 

غیر از تحلیل‌های تکنیکالی که در تیم انجام می‌دهیم تمامی روال طراحی UI/UX پروژه‌ را نیز در Adobe XD یا Figma انجام می‌دهیم. در واقع طراحی UI/UX در ابتدای پروژه به ما کمک می‌کند تا یک دید کلی قبل از فاز کدنویسی داشته باشیم و بتوانیم پروژه را بهتر و راحت‌تر وارد فاز کدنویسی کنیم.