بعد از اولین نصب فلاتر روی سیستم، حتما با استفاده از دستور Flutter Doctor از مشکلات احتمالی آگاه شوید.

خبر ویژه!!!

برگزاری کلاس آموزشی آنلاین فلاتر جلسه اول سه‌شنبه 1402/07/25 ساعت ۹ شب

موضوع: بررسی کلی و مباحث اولیه و نصب و راه اندازی فلاتر

ایدی تلگرام: myflutter_support@

دانلود جنی موشن

ورژن: 3.2.1

معماری: ۶۴ بیت

جنی موشن

جنی موشن یکی از بهترین شبیه سازهای اندروید است. این ابزار بسیار سریع و سبک است به همین دلیل برای برنامه نویسان بسیار مفید می‌باشد. اگر بخواهید هنگام کدنویسی خروجی اپلیکیشن خود را ببینید، باید موبایل خود را به سیستم متصل کنید.

 

اما متصل کردن موبایل به سیستم، مشکلاتی را به همراه دارد. از جمله خراب شدن باتری موبایل، اسیب دیدن سوکت usb (البته می‌توان موبایل را به صورت وایرلس به سیستم متصل کرد که این روش هم معایب خاص خودش را دارد) و … در اینجا شبیه سازهای اندروید به کمک ما می‌آیند تا بتوانیم به آسانی بدون داشتن موبایل اندرویدی، اپلیکیشن خود را تست کنیم. جنی موشن یکی از بهترین شبیه سازهای اندروید است که بر روی ۳ پلتفرم ویندوز، لینوکس و مک قابل نصب است.

 

در نظر داشته باشید که شبیه سازها همیشه هم کارآمد نیستند. مثلا فرض کنید در اپلیکیشن خود می خواهید از سنسورهای موبایل از قبیل سنسور حرکتی استفاده کنید. یا مثلا اپلیکیشنی طراحی کرده‌اید که تماس‌ها را ضبط می‌کند. در این موارد معمولا شبیه سازها جواب‌گوی نیاز شما نیستند. ولی در اکثر موارد شبیه سازها به شما کمک خواهند کرد تا کارتان را به راحتی انجام دهید.

 

نکته: برای نصب جنی موشن در هر سیستم عاملی ابتدا نیاز است که VirtualBox را نصب کنید. در غیر اینصورت جنی موشن کار نخواهد کرد! اگر VirtualBox را نصب ندارید می‌توانید از این قسمت دانلود کنید


		

* ترافیک مصرفی برای دانلود به صورت نیم بها محاسبه می‌شود *

نسخه ویندوز

نسخه مک

نسخه لینوکس